Bogata oferta

 

Bardzo istotnym czynnikiem przy wyborze aparatu słuchowego jest możliwość skorzystania z oferty kilku producentów aparatów słuchowych.

 

Dlaczego to tak istotne?

 

Z naszej długoletniej praktyki wynika, że poszczególni producenci aparatów słuchowych stosują w swoich aparatach różne rozwiązania techniczne i sposoby oprogramowania. Aparaty różnią się też między sobą wielkością i wyglądem. Klienci często zwracają uwagę na znaczne (zdaniem Klientów) różnice w „brzemieniu” dźwięku, generowanego przez aparaty rożnych producentów. Często zdarza się tak, że Klientowi zdecydowanie bardziej odpowiada „brzmienie” jednego aparatu a drugiego zupełnie nie odpowiada.

 

Z tego też powodu staramy się mieć bardzo bogaty wybór z pośród ofert producentów wiodących na rynku.

 

Nie jesteśmy zwolennikami teorii, „że przy dopasowaniu aparatów słuchowych rację ma tylko protetyk słuchu”. Bardzo wnikliwie słuchamy opinii naszych klientów – bo to oni są użytkowaniami, a nam zależy na ich maksymalnej możliwej do osiągnięcia satysfakcji.

 

W naszej pracy nie stawiamy wyłącznie na jedną „jedynie słuszną” markę. Oferujemy naszym klientom realny wybór spośród marek aparatów, do których są przywiązani lub, których „brzmienie” odpowiada im najbardziej.

Skorzystaj z naszej pomocy aby poprawić swój słuch!