ECHO  Studio Słuchu. Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście

 

W firmie ECHO kierujemy się zasadą, że to Klient wybiera dla siebie aparat słuchowy. Zadaniem protetyka słuchu jest wspieranie klienta w wyborze i oferowanie rozwiązań optymalnych zarówno pod względem audiologicznym jak również dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych.

 

Szanujemy potrzeby i wymagania naszych klientów. Dla jednych Klientów priorytetem przy wyborze jest dyskretność aparatów słuchowych, dla innych jakość słyszenia. Istotnym elementem wpływającym na wybór jest też oczywiście cena.

Przed wyborem konkretnego rozwiązania staramy się skonkretyzować oczekiwania i potrzeby klienta. W efekcie tych ustaleń proponujemy kilka alternatywnych metod rozwiązania problemów ze słuchem, w oparciu o aparaty słuchowe z naszej bogatej oferty.

Wstępna sesja doboru aparatu słuchowego trwa około godziny. W tym czasie wykonujemy niezbędne badania słuchu, zapoznajemy się z potrzebami i oczekiwaniami Klientów, oferujemy kilka alternatywnych rozwiązań, dajemy możliwość wypróbowania słyszenia w kilku aparatach z różnych poziomów technologicznych i cenowych. Wspólnie oceniamy efekty. Ostatecznego wyboru dokonuje Klient przy wsparciu protetyka słuchu.

 

Mozliwość testu przed zakupem

Naszym Klientom dajemy możliwość przetestowania aparatów słuchowych w naturalnym środowisku domowym.

Priorytetem dla nas jest satysfakcja naszych Klientów i ich możliwie pełen powrót do świata dźwięków.

 

Szeroka oferta - atrakcyjna  cena

W naszej ofercie nie ograniczamy do się do jednej czy dwóch marek producenów aparatów słuchowych. Dajemy naszym klientom bardzo szeroki wybór z następujących marek: Siemens, Audioservice, Starkey, Oticon, Bernafon, Phonak, Widex. Oferowane przez nas aparaty są w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Skorzystaj z naszej pomocy aby poprawić swój słuch!